Circus of my life -mallisto on ylistys arjen ainutlaatuisuudelle – naurulle, kaaokselle ja niille pienille hetkille, jotka tekevät lapsiperheen elämästä juuri niin värikästä ja vauhdikasta. Malliston värimaailma on kuin karkkikaupasta!
Cotton Knit Beanie -puuvillapipo Electric-sävyssä on raikas ja energinen valinta kevään asusteeksi. Kirkas sininen väri tuo ilmettä ja persoonallisuutta niin arkipukeutumiseen kuin ulkoiluun.
Pipo on valmistettu pehmeästä ja hengittävästä luomupuuvillaneuloksesta, joka tuntuu mukavalta käytössä. Neulos antaa pipolle joustavuutta ja pitää pään lämpimänä kevyesti ja miellyttävästi.
Taitos mahdollistaa pipon syvyyden säätämisen käyttäjän mukaan. Edessä tyylikäs merkki nahkajäljitelmää viimeistelee ilmeen.
Yhdistä pipo saman sävyn Cotton Knit -tuubihuivin kanssa harmoniseksi ja näyttäväksi kokonaisuudeksi.
Mikäli et ole varma oikeasta koosta, suosittelemme katsomaan apua kokotaulukosta.
Cotton Knit Beanie -Puuvillapipo | Electric – 1-3Y
32.90€




