Be My Friend Rib -Body | Sand – 80

15,56 

Love the Planet -kokoelmamme kunnioittaa Metsolan pohjoisia juuria ja juhlistaa ikuista luontorakkautta, joka on inspiroinut tekemistämme kautta aikojen. 🖤 Love the Planet -kokoelmamme kuosi Be My Friend on saanut inspiraationsa Suomessa äärimmäisen uhanalaiseksi luokitellusta, eurooppalaisesta pikkuhanhikki-kukasta, jota tavataan enää harvoin ... Lue lisää
Tuotetunnus (SKU): 6438272026697 Osasto: Avainsana tuotteelle Tuotemerkki:

Verkkokauppa: Metsola

Love the Planet -kokoelmamme kunnioittaa Metsolan pohjoisia juuria ja juhlistaa ikuista luontorakkautta, joka on inspiroinut tekemistämme kautta aikojen. 🖤 Love the Planet -kokoelmamme kuosi Be My Friend on saanut inspiraationsa Suomessa äärimmäisen uhanalaiseksi luokitellusta, eurooppalaisesta pikkuhanhikki-kukasta, jota tavataan enää harvoin lähinnä Ahvenanmaan alueella.
Tämä suloinen vauvojen ja lasten body on valmistettu pehmeästä luomupuuvillasta. Rib-kankaasta valmistetussa pitkähihaisessa bodyssa on nepparit olalla ja haarassa helpottamassa pukemista.
Kuosin kohdistus on jokaisessa tuotteessa yksilöllinen. Mikäli et ole varma oikeasta koosta, suosittelemme katsomaan apua kokotaulukosta.

Me ja kumppanimme käytämme evästeitä sekä vastaavia tekniikoita palvelujemme ylläpitämiseen ja parantamiseen.
Voit valita "Hyväksy" suostuessasi näihin käyttötarkoituksiin tai "Hylkää" hylätäksesi nämä käyttötarkoitukset.
Hyväksy
Kiellä
Scroll to Top