LEGO Creator 31147 Retrokamera

17,65 

Rakennussarja antaa lasten rakentaa LEGO® Creator 3in1 Retro Camera -kameran, jossa on liikkuva objektiivi, filmin latausosa takana, tekstiilihihna ja tarrat, ... Lue lisää
Tuotetunnus (SKU): 3220993 Osasto: Avainsana tuotteelle Tuotemerkki:

LEGO on maailmanlaajuisesti tunnettu tuotemerkki, joka tarjoaa laajan valikoiman rakennussarjoja, jotka kannustavat luovuuteen ja mielikuvitukselliseen leikkiin sekä lapsille että aikuisille. Laatuun ja innovaatioon perustuvalla rikkaalla perinteellään LEGO-tuotteet inspiroivat käyttäjiä rakentamaan ja tutkimaan loputtomia mahdollisuuksia ikonisten toisiinsa kytkeytyvien palikoidensa avulla.

Rakennussarja antaa lasten rakentaa LEGO® Creator 3in1 Retro Camera -kameran, jossa on liikkuva objektiivi, filmin latausosa takana, tekstiilihihna ja tarrat, ja rakentaa sen sitten uudelleen retrovideokameraksi tai retro-TV:ksi. 8+ ikäisille pojille ja tytöille suunniteltu ikoninen vintage-teknologialelusetti tarjoaa kolme erilaista rakennus- ja leikkikokemusta samoilla palikoilla, ja jokainen malli voi seistä itsenäisesti esittelyesineenä leikin jälkeen. 3in1-rakennelmat: lelukamera, retrovideokamera ja retro-TV antennilla Kamerassa liikkuva objektiivi, yläpainikkeet, avattava takakansi ja palikoista rakennettu filmi Videokamerassa avattava läppä kuvaamista varten Sisältää 6 tarraa ”kuvien” koristeluun 261-osainen setti, jossa rakennettava kamera on yli 7 cm korkea, 13 cm leveä ja 8 cm syvä Hauska tapa inspiroida mielikuvituksellista tarinankerrontaa, rakentamista, uudelleenrakentamista ja luovaa esillepanoa. Alkuperäinen englanninkielinen tuotenimi: Retro Camera Sopii iälle 8+, sisältää 261 palikkaa. Mitat 262mm x 191mm x 46mm.


Verkkokauppa: Proshop

Lisää samankaltaisia tuotteita

Lisää tuotteita tuotemerkiltä LEGO

Varmista tuotteen saatavuus, hinta, toimitusajat ja muut ehdot tuotetta myyvästä verkkokaupasta ennen tilausta. Suosittelemme tutustumaan myös muiden kokemuksiin verkkokaupasta.

Me ja kumppanimme käytämme evästeitä sekä vastaavia tekniikoita palvelujemme ylläpitämiseen ja parantamiseen.
Voit valita "Hyväksy" suostuessasi näihin käyttötarkoituksiin tai "Hylkää" hylätäksesi nämä käyttötarkoitukset.
Hyväksy
Hylkää
Scroll to Top