Leopard on Henna Adelin suunnittelema näyttävä uutuuskuosi jossa utelias leopardi astuu esiin kahdessa värityksessä rauhallisella Milky-pohjalla ja sähäkässä Electric-sinisessä. Circus of my life -mallisto on ylistys arjen ainutlaatuisuudelle naurulle kaaokselle ja niille pienille hetkille jotka tekevät lapsiperheen elämästä juuri niin ihanan värikästä ja vauhdikasta. 🤍Paita on valmistettu pehmeästä luomupuuvillatrikoosta joka joustaa mukavasti ja tuntuu miellyttävältä lapsen ihoa vasten. Klassinen malli ja laadukas materiaali tekevät tästä arjen luottovaatekappaleen joka kestää käyttöä ja pesua – päivästä toiseen.Kuosin kohdistus on jokaisessa tuotteessa yksilöllinen. Mikäli et ole varma oikeasta koosta suosittelemme katsomaan apua kokotaulukosta.
Leopard -Paita | Electric – 122/128
41,90 €
Leopard on Henna Adelin suunnittelema näyttävä uutuuskuosi jossa utelias leopardi astuu esiin kahdessa värityksessä rauhallisella Milky-pohjalla ja sähäkässä Electric-sinisessä. Circus ... Lue lisää
Circus of My Life on suomalaisen lastenvaate- ja lifestylemerkin Metsolan alkukevään mallisto.
Lisää samankaltaisia tuotteita
Lisää tuotteita tuotemerkiltä Circus of My Life
- Lastenvaatteet
Sunset Puff Sleeve Sweater -Lasten Collegepaita | Mintie – 122/128
41,18 € Osta täältä »
Varmista tuotteen saatavuus, hinta, toimitusajat ja muut ehdot tuotetta myyvästä verkkokaupasta ennen tilausta. Suosittelemme tutustumaan myös muiden kokemuksiin verkkokaupasta.









