Little Dutch Jim & Friends Dress Me Up Pukeutumisleikki

10,90 

Little Dutch Jim & Friends pukeutumisteippikirja tarjoaa luovaa hauskaa, kun lapset voivat pukea suosikkihahmonsa. Kirjassa on 24 sivua hahmojen kuvituksia ... Lue lisää
Tuotetunnus (SKU): 15112329560394_52693790982474 Osasto: Avainsana tuotteelle Tuotemerkki:

Little Dutch Jim & Friends pukeutumisteippikirja tarjoaa luovaa hauskaa, kun lapset voivat pukea suosikkihahmonsa. Kirjassa on 24 sivua hahmojen kuvituksia ja 12 sivua tarroja, joissa on vaatteita ja asusteita. Kätevä kierresidottu muoto ja tukeva pahvikansi tekevät kirjasta sopivan niin kotikäyttöön kuin matkalle. Kehittää kädentaitoja, luovuutta ja keskittymiskykyä. Ikäsuositus: 3+.


Verkkokauppa: Leluliike Casagrande

Leluliike Casagrande on suomalainen lelukauppa, joka tarjoaa huolella valikoidun valikoiman leluja ja pelejä kaikenikäisille lapsille. Heidän panostuksensa laatuun ja asiakaspalveluun takaa yksilöllisen ostokokemuksen sekä viehättävässä kivijalkamyymälässä että kätevässä verkkokaupassa.

 

Lisää samankaltaisia tuotteita

Lisää tuotteita tuotemerkiltä Little Dutch

Varmista tuotteen saatavuus, hinta, toimitusajat ja muut ehdot tuotetta myyvästä verkkokaupasta ennen tilausta.

Me ja kumppanimme käytämme evästeitä sekä vastaavia tekniikoita palvelujemme ylläpitämiseen ja parantamiseen.
Voit valita "Hyväksy" suostuessasi näihin käyttötarkoituksiin tai "Hylkää" hylätäksesi nämä käyttötarkoitukset.
Hyväksy
Kiellä
Scroll to Top