Pipo villasekoitetta fleecevuori

13,45 

Jacquard-kuvioinen kypärämyssy lämmintä villasekoitetta. Tuulenpitävässä pipossa on pehmeä ja mukava fleecevuori ja se peittää korvat. Leuan alta solmittavien nauhojen avulla ... Lue lisää
Tuotetunnus (SKU): 7325858037675 Osasto: Avainsana tuotteelle Tuotemerkki:

Polarn O. Pyret valmistaa laadukkaita lastenvaatteita, joissa lapset saavat olla lapsia. 

Jacquard-kuvioinen kypärämyssy lämmintä villasekoitetta. Tuulenpitävässä pipossa on pehmeä ja mukava fleecevuori ja se peittää korvat. Leuan alta solmittavien nauhojen avulla se pysyy hyvin paikoillaan. Koossa 52/54 ei ole nauhoja. Villa pitää lämpimänä myös kosteana.

Tässä tuotteessa on Superwash-käsittely, joka estää huopumisen ja tekee villasta konepesun kestävää.
Pipo villasekoitetta fleecevuori


Verkkokauppa: Polarn O. Pyret

Polarn O. Pyret valmistaa vaatteita, jotka kestävät rakkautta, pesua ja kulutusta.

Lisää samankaltaisia tuotteita

Lisää tuotteita tuotemerkiltä Polarn O. Pyret

Varmista tuotteen saatavuus, hinta, toimitusajat ja muut ehdot tuotetta myyvästä verkkokaupasta ennen tilausta. Suosittelemme tutustumaan myös muiden kokemuksiin verkkokaupasta.

Me ja kumppanimme käytämme evästeitä sekä vastaavia tekniikoita palvelujemme ylläpitämiseen ja parantamiseen.
Voit valita "Hyväksy" suostuessasi näihin käyttötarkoituksiin tai "Hylkää" hylätäksesi nämä käyttötarkoitukset.
Hyväksy
Hylkää
Scroll to Top