Safari Muslin -Romper | Nougat – 86/92

54,90 

Safari Muslin -Romper Nougat-sävyssä on kesän mukavin asu pienille seikkailijoille. Cynthia de Vitin suunnittelema Safari-kuosi tuo asuun harmonista ja leikkisää tunnelmaa. Lyhyet hihat tekevät romperista täydellisen lämpimiin päiviin, ja kevyt musliinimateriaali tuntuu pehmeältä ihoa vasten. Väljä istuvuus mahdollistaa vapaan liikkumisen ... Lue lisää
Tuotetunnus (SKU): 6438272098274 Osasto: Avainsana tuotteelle Tuotemerkki:

Safari Muslin -Romper Nougat-sävyssä on kesän mukavin asu pienille seikkailijoille. Cynthia de Vitin suunnittelema Safari-kuosi tuo asuun harmonista ja leikkisää tunnelmaa.
Lyhyet hihat tekevät romperista täydellisen lämpimiin päiviin, ja kevyt musliinimateriaali tuntuu pehmeältä ihoa vasten. Väljä istuvuus mahdollistaa vapaan liikkumisen ja tekee asusta miellyttävän käyttää koko päivän.
Helppo ja suloinen valinta kesään 🤎
Kuosin kohdistus on jokaisessa tuotteessa yksilöllinen. Mikäli et ole varma oikeasta koosta, suosittelemme katsomaan apua kokotaulukosta.

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Safari Muslin -Romper | Nougat – 86/92”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Me ja kumppanimme käytämme evästeitä sekä vastaavia tekniikoita palvelujemme ylläpitämiseen ja parantamiseen.
Voit valita "Hyväksy" suostuessasi näihin käyttötarkoituksiin tai "Hylkää" hylätäksesi nämä käyttötarkoitukset.
Hyväksy
Kiellä
Scroll to Top