UV-lippalakki

19,90 

Pehmeä UV-lippalakki, jossa on UPF 50. Valmistettu 100 % luomupuuvillasta. Täydellinen sekä rannalle että arkeen! Edessä oleva lippa ja niskassa ja korvien päällä oleva leveä kangas suojaavat hyvin auringolta joka suunnasta. Kokoa voi säätää takana olevalla kiristysnauhalla. Lippalakissa on pienet ... Lue lisää
Tuotetunnus (SKU): 7325858164524 Osasto: Tuotemerkki:

Pehmeä UV-lippalakki, jossa on UPF 50. Valmistettu 100 % luomupuuvillasta. Täydellinen sekä rannalle että arkeen! Edessä oleva lippa ja niskassa ja korvien päällä oleva leveä kangas suojaavat hyvin auringolta joka suunnasta. Kokoa voi säätää takana olevalla kiristysnauhalla.

Lippalakissa on pienet korvat.

UPF 50 (Ultraviolet Protection Factor) suojaa 98-prosenttisesti haitallisilta UV-säteiltä.

Tämä tuote kuuluu PO.P on Adventure Hike Edition -mallistoomme, joka sisältää käytännöllisiä ja mukavia ulkoiluvaatteita jännittäviin tutkimusretkiin luonnossa.

Tuoteturvallisuus:
KEEP AWAY FROM FIRE
UV-lippalakki

Me ja kumppanimme käytämme evästeitä sekä vastaavia tekniikoita palvelujemme ylläpitämiseen ja parantamiseen.
Voit valita "Hyväksy" suostuessasi näihin käyttötarkoituksiin tai "Hylkää" hylätäksesi nämä käyttötarkoitukset.
Hyväksy
Kiellä
Scroll to Top