Daydream Frill -mekko naisille on kesän kaunein valinta, jossa yhdistyvät keveys, eleganssi ja ripaus leikkisyyttä osana Dancing in the Sunshine -mallistoa. Cynthia de Vitin suunnittelema Daydream-kukkakuosi huokuu trooppista tunnelmaa ja pehmeää kesäistä hehkua.
Mekon kerroksellinen helma luo kauniin, ilmavan liikkeen, ja lyhyet hihat pienillä frilla yksityiskohdilla viimeistelevät herkän ilmeen. Kevyt ja miellyttävä viskoosi tekee mekosta täydellisen niin kesän juhliin kuin huolettomiin päiviin.
Yhteensopiva lasten mekkomalli mahdollistaa suloisen samistelun – täydellinen valinta yhteisiin kesähetkiin.
Kuosin kohdistus on jokaisessa tuotteessa yksilöllinen. Mikäli et ole varma oikeasta koosta, suosittelemme katsomaan apua kokotaulukosta.
Women’s Daydream Frill -Mekko – XL
149,00 €
Daydream Frill -mekko naisille on kesän kaunein valinta, jossa yhdistyvät keveys, eleganssi ja ripaus leikkisyyttä osana Dancing in the Sunshine -mallistoa. Cynthia de Vitin suunnittelema Daydream-kukkakuosi huokuu trooppista tunnelmaa ja pehmeää kesäistä hehkua. Mekon kerroksellinen helma luo kauniin, ilmavan liikkeen, ... Lue lisää




Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.